هشتمين کنگره بین المللی دوسالانه بیماری های زنان و مامایی ایران از تاریخ 14 لغایت 18 آبان ماه 88 به مدت 5 روز در مركز همايش هاي بين المللي رازي دانشگاه علوم پزشكي به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران و همکاری انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران برگزار گرديد. کنگره با سخنان دکتر عبدالرسول اکبریان بعنوان رییس و دکتر ابوالفضل مهدی زاده دبیر علمی افتتاح شد و سپس وزیر بهداشت به ارائه سخنرانی پرداختند.

بر اساس آمار منتشر شده حدود 850 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شده بود که بیشتر آنها مربوط به مباحث بالینی بوده و حدود 230 مقاله جهت ارائه بصورت سخنرانی و 300 مقاله جهت ارائه بصورت پوستر توسط هیات داوران انتخاب شده بود.

غرفه ایران ناژو که از استقبال فوق العاده ای برخوردار بود توسط آقای یارایی و حضور برنامه ريزي شده خانم هاحافظ تقوا، يلچي،  قاري زاده و آقای علی آبادی به بهترين نحو ممكن اداره گردید. غرفه روز پنجشنبه همزمان با مراسم افتتاحیه برقرار بود در حالی که بسیاری از شرکت ها غرفه های خود را روز جمعه بازگشایی کردند. در روزهای بعد نیز غرفه هر روز از ساعت 8 صبح تا 30/16 داير بود و روز آخر  هداياي در نظر گرفته شده براي پزشکان و ماماها در صبح و بعدازظهر توزیع گرديد. بیشترین بازدیدکننده در روز جمعه و روز پایانی (دوشنبه) به غرفه مراجعه کردند . در این همایش به معرفی محصولات شرکت از جمله کرم واژینال کلوتریمازول ناژو 2% 50 گرمی و کرم ترک سینه مُس و سایر محصولات شرکت معرفی گردید.